На крилах мрії до перемог!

ЗАПОРІЗЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ім. О. Г. Івченка

Гуртожиток

Гуртожиток Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О. Г. Івченка розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 50 (зупинка громадського транспорту «Гарнізонна»).

Вдале розташування гуртожитку дозволяє буквально за 10 хвилин бути біля дверей головного корпусу, в цьому є свої переваги!

Гуртожиток являє собою дев'ятиповерховий будинок з блочною системою. На одному блоці знаходиться вісім житлових кімнат (дво, три і чоритьохмісні), а також кухня та санвузол з туалетом і душовою кімнатою.

Студенти самостійно стежать за порядком та охайністю в своїх кімнатах, щочетверга проводиться контроль та оцінювання якості прибирання кімнат. Студенти коледжу 100% забезпечуються гуртожитком.

У гуртожитку працює студентська рада, що складається з голови студентської ради гуртожитку і старост поверхів. Ними ведеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів. У приміщеннях гуртожитків обладнано кімнати для самопідготовки, мешканці мають можливість підключення до Інтернету. На першому поверсі обладнано душові та пральні кімнати.

Студенти поселяються в кімнати на весь період навчання, тому власними силами покращують свої житлово-побутові умови.

Середовище гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє здоров'я, вчинки, а з іншого - надає досвід співіснування в колективі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми.

Гуртожиток подібно бджолиному вулику, всі хто живе в ньому, нерозривно пов'язані між собою: дружбою, взаємодопомогою, проведенням часу. Лише в гуртожитку можна скуштувати самостійного життя, отримати необхідні навички самостійності і просто цікаво і класно провести час.

Вартість проживання в гуртожитку складає не більше 40% від ординарної стипендіїДокументи, необхідні для поселення:

  1. 4 фотографії (3/4)
  2. Паспорт або свідоцтво про народження – оригінал та копія
  3. Довідка про проходження інструктажу з використання газових приладів (за місцем проживання або за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жаботинського 49 (колишня вул. Правди, 49) – газова служба.
  4. Довідку про проходження флюорографії (термін дії - 1 рік), результати аналізу на яйцеглист.
  5. Довідку про задовільний стан здоров’я та епідоточення від лікаря з яким оформлено декларацію про надання первинної медичної допомоги (термін дії довідки 3 дні з моменту отримання)
  6. Військовий білет (приписне свідоцтво) – оригінал (тим, кому виповнилось 16 років).