На крилах мрії до перемог!

ЗАПОРІЗЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ім. О. Г. Івченка

Свята, події, зустрічі

Мобільний додаток створений для пошуку зниклих дітей

25 листопада 2023

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Детальніше

21 листопада 2023

Цьогоріч країна відзначатиме перший ювілей Революції гідності – 10 років.

Що знаєте Ви про ці події в історії України?

Національна ідея України почала гартуватися на Майданах наприкінці ХХ століття. Вона народилася від час студентської Революції на граніті, утвердилась під час Помаранчевої революції 2004 року. А на Майдані 2013-2014 років набула такої міці, що змогла кинути екзистенційний виклик росії.

Революція Гідності об’єднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільним і гідним насамперед означає бути відповідальним: за себе, за своїх близьких, за свою країну. Національні цінності – Гідність та Свобода – це завжди сукупність індивідуальних рис і персонального вибору громадян. По-справжньому незалежною та гідною держава є тоді, коли вільним і гідним є її народ – від очільника до пересічного громадянина.

10 років тому ми сформулювали нашу національну ідею – Гідність і Свобода України. Ця ідея викристалізувалася суспільством на Майдані не в один момент, а впродовж тривалої і виснажливої боротьби. Усі три місяці, доки тривала Революція Гідності, українці дискутували, сперечалися, обговорювали – якою має бути країна, за яку вони боролись і готові були віддати життя. Так, у вирі борні, з багатоголосся поглядів і цінностей, Майдан витворив спільний для всіх українців ідеал майбутньої України. Цей ідеал був сформульований двома ємкими словами: Гідність і Свобода. Так звучить наша 4 національна ідея. Те, що втримало нашу оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу перемогти – Гідність і Свобода. Наша зброя заряджена нашою гідністю і жагою свободи.

Під час Революції Гідності українці нагадали світові справжній сенс демократичних цінностей. Сьогодні, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України усі цивілізовані нації. З перших днів повномасштабного вторгнення у нашу країну, слова та дії підтримки лунали з різних куточків світу.

Українські герої – гідні та вільні. У перші місяці війни у 2014 році тисячі громадян України, незалежно від національності, віросповідання , політичних вподобань пішли на Схід України боронити свою землю. Багато з них – з барикад Майдану. Майданівці і сьогодні воюють у лавах Збройних Сил України, евакуюють поранених з поля бою, займаються волонтерською діяльністю, підтримають українську армію. Тисячі тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною, сьогодні заряджені Гідністю та жагою Свободи, разом із старшими побратимами та посестрами захищають Україну від ворожої навали..

20-21 вересня 2023

Інформаційний марафон для студентів 1-2 курсу «Партнерство Європи з сучасною Україною»

Пропонуємо здобувачам освіти прийняти участь у марафоні та освітити відносини України з державами Європейського Союзу за одним з напрямків:

  • Економічні відносини
  • Підтримка України з боку ЄС
  • Плани на майбутнє між Україною та ЄС.

Ваші пропозиції та роботи приймаються до 28 вересня включно у вигляді таблиць, презентацій та заміток з обраної теми на електронну адресу mahda.o@zac.org.ua .

Для ознайомлення надаємо перший етап марафону – Історію становлення відносин між Україною та ЄС

4 вересня 2023

Підтримай українське!

Шановні користувачі презентуємо до вашої уваги фільми, вистави та інші мистецькі напрямки нашої України

За посиланням

Пропонуємо долучитися до нашого переліку і запропонувати свої фільми, пісні, вистави, читання…

За посиланням

1 вересня 2023

Урочисте нагородження здобувачів освіти за успіхи у навчанні

1 вересня в День знань, в урочистій обстановці директор фахового коледжу Олександр Сергійович Дудников та стейкхолдери фахового коледжу - представники підприємства ДП Івченко-Прогрес – Стовба Руслан Михайлович та Архіпов Денис Сергійович, вручили здобувачам освіти золоті та срібні медалі за досягнення у навчанні, похвальні листи і грамоти.

Тож ми ще раз вітаємо наших студентів

  • Дяченко Микита Олександрович – золота медаль
  • Ковальова Анастасія Сергіївна – золота медаль
  • Овдієнко Данило Дмитрович – золота медаль
  • Богданова Дана Григорівна – срібна медаль
  • Бражко Аліна Олексіївна – срібна медаль
  • Павлов Кирило Вячеславович – срібна медаль
  • Терентьєва Дар’я Максимівна – срібна медаль

І бажаємо здоров’я, сил та наснаги у їх майбутніх звершеннях!!!

10 травня 2023

Еко-толока 2023

Цьогоріч наші студенти стали учасниками Еко-Толоки, яка проходила у парку ім. Сагайдачного, де провели час не тільки жваво, але й користю!

До цієї події також приєдналися наші співробітники , і провели благоустрій території коледжу.

16 лютого 2022

День Єднання

З нагоди святкування Дня Єднання біля будівлі Запорізької міської ради відбувся урочистий захід, в якому взяли участь і студенти Фахового коледжу. Учасники заходу заспівали гімн України, а також вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників України.

21 січня 2022

Соборна Україна. Незалежна

21 січня команда коледжу взяла участь в інтелектуальних змаганнях "Соборна Україна. Незалежна". У квізі до Дня соборності, який було організовано КУ "ЗОЦМ" ЗОР наші студенти вибороли 3 місце, взяли участь в змаганнях "Вгадай мелодію" та переглянули стрічку "Ukrainer. The Movie". Щиро вітаємо наших призерів!

19 січня 2022

"Світлиця" вітає з водохрещям

19 січня 2022 року учасники гуртка "Світлиця" привітали всіх викладачів та студентів із святом Водохрещі, пригостили освяченою водою та побажали міцного здоров'я та духа!